videochat romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Te implor pentru ajutor de la tine: (?

In jos

Te implor pentru ajutor de la tine: (? Empty Te implor pentru ajutor de la tine: (?

Mesaj Scris de olympia _sexy Mier Ian 18, 2012 6:39 am



Postde tomasold »Vineri 13 ianuarie 2012 11:53
14-15 ani Im şi am trăit o mulţime de things.When rău i-am văzut a fost de 9 mama mea ţinea pistolul la tata etc .. tatal meu inselat mom.Both meu de a nu-i urăsc me.I la şcoală aşa de rău I dont. aiba prieteni sau girlffriend.I a trăit o mulţime de lucruri rele (eu nu vreau să scriu toate acestea există) i-ai uitat smiling.I dori i-ar putea uita everything.I dori am fost dead.what ar trebui să fac pentru a fi fericit? Kill tatal meu (I ******* l urasc) Kill Kill mama mea mă va vinde sufletul lui Satan (nu glumă) Utilizarea drogurilor (Deci, eu pot uita tot) Ajutaţi-mă vă rugăm să i dont doriţi să plângă???:? (hard.This ei deci nu este un alt adolescent question.Im mult mai maturi decat sa fii adolescent provoca chiar am vazut mai bun prieten al meu ucis 2 ani ago.I a trăit o mulţime de ajuta pe cineva thing.Please mine: (
avatar
olympia _sexy

Mesaje : 3
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum